Premietanie filmu Comeback vo väzení v Ilave
12.12.2014

Väzni z Ilavy v ankete hodnotili Comeback

Film Comeback sme chceli pôvodne premierovať v Ilave, v mieste jeho vzniku. Nakoniec sa tak stalo v Karlových Varoch na filmovom festiave. Späť do ilavskej basy sme sa ale vrátili, zvedaví ako naň väzni zareagujú. Eva Rebollo z Asociácie slovenských filmových klubov dostala v tejto súvislosti veľmi dobrý nápad, volala mi a vravela: "Rozdajme v ilavskom väzení po premietnutí Comebacku väzňom anketové listy s piatimi jednoduchými otázkami." Nech sa páči, tuna sú:

viac

30.7.2014

V našom novom klipe pre IMT Smile sa objavila aj Britney Spears.

Skupina IMT Smile sa vo svojom novom klipe k piesni Cesty II. triedy totálne odviazala. Spolu s ňou sa zabávala aj stopárka hore bez a obyvatelia obce Turecká, v ktorej sa videoklip nakrúcal.

viac

3.7.2014

Slovenský unikát režiséra Mira Rema: Počas troch dní odpremiéruje svoje dva nové filmy!

Mladý režisér z industriálnej obce Ladce odpremiéruje tento víkend svoje dva dlho očakávané filmy, na ktorých pracoval niekoľko rokov. Hudobno-dokumentárny snímok o človeku, ktorý prestal piť, aby začal znovu naplno žiť, Vrbovský veter a celovečerný film z prostredia ilavských recidivistov Comeback.

viac

Lenin na streche bytovky v Ladcoch

Spolu s aparatúrou vyliezla na strechu miestnej bytovky a do nedeľného ticha začala hrať svoj nový singel Next To You. Ľudia spočiatku nevedeli, čo sa deje. Až keď uvideli svojho rodáka, režiséra Mira Rema, pochopili, že sa nakrúca videoklip.

viac

Videoklip SWANBRIDE - CADILLAC

Spolu s kamrátmi Rudym Slávikom a Mirom Váňom sme boli pár týždňov v USA. Popritom som nakrútil, za ich výraznej pomoci tento klip pre mojich ďalších kamarátov z kapely Swan Bride. Song nesie meno Cadillac a je nakrútený amatérskou 35 milimetrovou kamerou Lomokino. Let's drive!

viac

Správy od 16 do 20 z 35

Predošlé

1

2

3

4

5

6

7

Ďalšie