Lenin na streche bytovky v Ladcoch

Spolu s aparatúrou vyliezla na strechu miestnej bytovky a do nedeľného ticha začala hrať svoj nový singel Next To You. Ľudia spočiatku nevedeli, čo sa deje. Až keď uvideli svojho rodáka, režiséra Mira Rema, pochopili, že sa nakrúca videoklip.

viac

Videoklip SWANBRIDE - CADILLAC

Spolu s kamrátmi Rudym Slávikom a Mirom Váňom sme boli pár týždňov v USA. Popritom som nakrútil, za ich výraznej pomoci tento klip pre mojich ďalších kamarátov z kapely Swan Bride. Song nesie meno Cadillac a je nakrútený amatérskou 35 milimetrovou kamerou Lomokino. Let's drive!

viac

Tibor Huszár, Paríž.

Tibora Huszára som stretol prvýkrát na svadbe olašských cigánov v bratislavskej mestskej časti Vrakuňa. Volal vtedy môjmu ročníkovému vedúcemu Vladovi Balcovi, aby poslal nejakého študenta čo by zosnímal svadbu kamerou. A tak som sa ocitol medzi cigánmi. 100 cigánov v jednom trojizbáku som vtedy videl prvýkrát. Rýchlo som pochopil, že Tibor Huszár bude veľmi zaujímavá persóna.

viac

Brano Jobus (vytvoril Miro Remo)

Môj prvý videoklip

Na Facebook mi píše Braňo Jóbus: "Mirenku, urobme klip!". "Dobre teda" - povedal som si aj keď som nikdy predtým nič podobného nerobil. A tak sa aj sobotu 10 marca 2012 o 11:00 stalo. Prvý môj videoklip k songu PALLO MILLO VELLA UMYVALLA od Karpatských chrbátov. A to sme len z Braňuškom začali.

viac

Hodina deťom

Keď som dávnejšie dostal ponuku urobiť jeden z dielov pre benefičný večer Hodiny deťom, potešil som sa. Už to, že ma oslovili bola pre mňa česť. Zahrieval ma pocit, že som sa dostal tam, kde som sa dostať chcel, medzi etablovaných slovenských dokumentaristov.

viac

Správy od 16 do 20 z 32

Predošlé

1

2

3

4

5

6

7

Ďalšie