23.9.2016

Strapo sa na rozdiel od Rytmusa a Spirita Cooltúry nezľakol.

Medzi rapermi v Cooltúre sú aj takí, čo sa jej nezľakli. Strapo sa Cooltúry nebojí, aj keď v nej dostáva na frak viac ako Paťo z Piešťaň, či Majk Spirit z hlavného mesta. Práve oni dvaja však zamedzili jej šíreniu pre širšiu verejnosť.

viac

14.9.2016

Projekt Dokument na kolesách uspel na Startovači.cz, je možné ho naďalej podporiť

Viac ako 70 štartérov doposiaľ prispelo sumou viac ako 2000 EUR na projekt Dokument na kolesách. Jedná sa o nezávislú iniciatívu študentov a pedagógov VŠMU s cieľom mediálne kriticky vzdelávať mladé nastupujúce generácie. Vďaka širokej podpore verejnosti i novinárov je už dnes isté, že tento projekt v rámci svojej metodickej prednášky na stredných a vysokých školách premietne aj film Cooltúra.

viac

22.8.2016

Nezisková distribúcia Cooltúry s názvom Dokument na kolesách zháňa podporu na Startovac.cz

Od 22.8.2016 môžete podporiť distribučný projekt Ateliéru Filmovej a televíznej fakulty VŠMU. Prvým premietaným filmom bude Cooltúra.

viac

16.8.2016

Zažite filmovú extázu s Dokumentom na kolesách

Dokument na kolesách odštartuje Cooltúra Mira Rema. Putovný projekt dokumentaristov z VŠMU sa začne v októbri. Zameriava sa hlavne na gymnáziá a stredné školy mimo Bratislavy.

viac

Vrbovský veter, réžia Miro Remo
1.8.2016

VRBOVSKÝ VETER je online!

Film o fenomenálnom slovenskom hudobníkovi, antialkoholikovi a nezmarovi Braňovi Jóbusovi je od dnešného dňa dostupný zadarmo pre všetkých.

viac

Správy od 11 do 15 z 35

Predošlé

1

2

3

4

5

6

7

Ďalšie