16.8.2016

Zažite filmovú extázu s Dokumentom na kolesách

Dokument na kolesách odštartuje Cooltúra Mira Rema. Putovný projekt dokumentaristov z VŠMU sa začne v októbri. Zameriava sa hlavne na gymnáziá a stredné školy mimo Bratislavy.

viac

Vrbovský veter, réžia Miro Remo
1.8.2016

VRBOVSKÝ VETER je online!

Film o fenomenálnom slovenskom hudobníkovi, antialkoholikovi a nezmarovi Braňovi Jóbusovi je od dnešného dňa dostupný zadarmo pre všetkých.

viac

Premietanie filmu Comeback vo väzení v Ilave
12.12.2014

Väzni z Ilavy v ankete hodnotili Comeback

Film Comeback sme chceli pôvodne premierovať v Ilave, v mieste jeho vzniku. Nakoniec sa tak stalo v Karlových Varoch na filmovom festiave. Späť do ilavskej basy sme sa ale vrátili, zvedaví ako naň väzni zareagujú. Eva Rebollo z Asociácie slovenských filmových klubov dostala v tejto súvislosti veľmi dobrý nápad, volala mi a vravela: "Rozdajme v ilavskom väzení po premietnutí Comebacku väzňom anketové listy s piatimi jednoduchými otázkami." Nech sa páči, tuna sú:

viac

30.7.2014

V našom novom klipe pre IMT Smile sa objavila aj Britney Spears.

Skupina IMT Smile sa vo svojom novom klipe k piesni Cesty II. triedy totálne odviazala. Spolu s ňou sa zabávala aj stopárka hore bez a obyvatelia obce Turecká, v ktorej sa videoklip nakrúcal.

viac

3.7.2014

Slovenský unikát režiséra Mira Rema: Počas troch dní odpremiéruje svoje dva nové filmy!

Mladý režisér z industriálnej obce Ladce odpremiéruje tento víkend svoje dva dlho očakávané filmy, na ktorých pracoval niekoľko rokov. Hudobno-dokumentárny snímok o človeku, ktorý prestal piť, aby začal znovu naplno žiť, Vrbovský veter a celovečerný film z prostredia ilavských recidivistov Comeback.

viac

Správy od 11 do 15 z 32

Predošlé

1

2

3

4

5

6

7

Ďalšie